Levné knihy mi vrátily chuť číst

6. března 2015 v 19:47 | Blanka |  Nákupy + recenze
Ahoj všichni!

Dnešní článek bude spíše čtenářský. Určitě většina z Vás zná obchod Levné knihy, který je v ČR už nějaký ten pátek. Ani nevím z jakého důvodu, ale dříve jsem tento obchod příliš nenavštěvovala a když, tak jsem obchod spíš jen tak prolítla a zase vyběhla ven.

Kamarádka si tam ale nedávno začala kupovat četbu do školy. Obchod jsem tedy navštívila s prvotním záměrem, kterým byl nákup knih do školy. Ovšem co čert nechtěl, na jejich internetových stránkách jsem objevila několik knih, kterým by se v mé knihovně líbilo.

Po zjištění, že mají mou oblíbenou Meg Cabotovu, ještě ke všemu za tak skvělou cenu, obě knihy se mnou jednoduše musely odejít. Nejde o klasickou červenou knihovnu, jejímž vyznavatelem příliš nejsem, jak by se dle názvu mohlo zdát. Meg nešetří vtipem, její knihy jsou pro mě hodně čtivé, občas mají netradiční formu - tyto jsou psány převážně formou emailů.

Původní cena: 249,-
Nyní: 99,-

Další kniha mě zaujala svým popisem. Jde o skutečné příběhy záchranářky, které při práci pomáhá její psí přítel. Musíte se prokousat příliš nezajímavým začátkem, ale kniha se mi ve finále líbila.
Původní cena: 299,-
Nyní: 59,-

Protože můj přítel má rád knihy od D.Browna či J.Rollinse, tak jsem mu udělala radost knížkou, kterou ještě ve své sbírce nemá.
69,-

Při posledním nákupu mě hned vedle knihy Stopy pohřešovaných zaujala tato. Zatím jsem ji nečetla, ale mělo by jít o příběh popisující rodinu, která vychovává vodící psy.
Původní cena: 229,-
Nyní: 29,- ano, vidíte dobře. 29 Kč, za tu cenu jsem jí tam nemohla nechat, když má tak super popis :D

Aby se neřeklo, tak jsem pořídila i knihy, které se mi momentálně hodí k četbě do školy.
Jako první Hordubal.
Původní cena: 99,-
Nyní: 29,-

A protože je dost trapné, když student třetího ročníku bohemistiky nemá doma Máj, ani Kytici, tak tady to je. Mimochodem - taky se Vám líbí ta vazba? Mně děsně! :D
49,-

Při odchodu jsem narazila na knihu o Egyptě, kterou jsem původně chtěla koupit příteli k Vánocům, ale stála kolem 400,- a v popisku bylo uvedeno, že jsou v ní obsaženy jen fotky. Za tu cenu jsem raději koupila něco k přečtení. Teď jsem na ni ale narazila zde a za 150,- jsem ji vzala. Přítel je marod, takže se to docela i hodilo :)

Zítra se chystám ještě pro J.Rollinse. Původně jsem myslela, že přítel tuto již má, ale nemá. Knih má teď na čtení dost, tudíž ji koupím a dám mu jí někdy.... :D
69,-

Levné knihy mi vrátily chuť do čtení. Chození do knihovny mě moc nebaví, protože knížky musím pak vrátit. Teď ale začínám "budovat" svou drobnou knihovnu a má četba se neskládá jen z četby školní.

Třeba jsem Vás někoho povzbudila alespoň mrknout na web LK, možná si něco vyberete. Napište mi, jak hodně či rádi čtete a zda máte také rádi LK :)

Mějte se krásně!
Blanka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Martina Martina | E-mail | 24. října 2016 v 10:46 | Reagovat

Je volna ještě ta kytice s majem?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama