Duben 2015

Ultra black dipliner od Dermacol

24. dubna 2015 v 10:31 | Blanka |  Nákupy + recenze
Ahoj všichni!

Tak jsem zase objevila Ameriku. Protože mám dohodnutý SWAP (až bude uskutečněný, tak snad mi bude dovoleno jej zveřejnit :)), tak jsem zavítala do drogérie, protože kosmetika je jednou z položek, která se má v balíčku objevit.

Netuším, proč tomu tak je, ale v každé drogerii mají jiný sortiment Dermacol a jiných značek. Tudíž to, pro co jsem zamířila samozřejmě neměli. Zaujala mě ale ,,zebrovaná" Dermacol řada, konkrétně mé oko uchvátily tekuté oční linky.


Tester samozřejmě k ničemu, totálně vyschlý. Doma jsem si tedy přeci jen maličko čárnula na ruku a přesně to jsem neměla dělat! Ty linky jsou naprosto, ale naprosto božíí! Nechala jsem je asi minutku zaschnout a vůbec nešly dolu! Drží celý den jako přibité. Podtrženo, sečteno, mám s největší pravděpodobností novou stálici.

Linka po mytí nádobí zůstala téměř netknutá

Pro mě jediná nevýhoda - nejsem zvyklá na tekuté linky, u kterých musí mít člověk dle mého názoru opravdu pevnou ruku. Tudíž mé líčení momentálně vypadá, jak když jsem s tím začala :D Nuže, co se dá dělat, trénik vše spraví.


Mějte se krásně!

Blanka

Jste žárlivé/žárliví?

17. dubna 2015 v 8:15 | Blanka |  O ničem a zároveň o všem
Já ano a děsně!

Ahoj všichni!
V dnešním článku mě opět budou zájímat Vaše názory a to, jak to vlastně máte vy :)

Přejděme k věci...Jsem hrozně žárlivá. Už od začátku mého nyní šestiletého vztahu. Osobně se domnívám, že tato situace tak nějak vyplývá z toho, že jsem jedináček, tudíž kapánek sobec a tak trochu chci mít všechno pro sebe. Neberte to tak, že jsem rozmazlený fakan, tato definice platí spíše,co se partnerských vztahů týče :D

Můj přítel má nespočet kamarádek a vždycky mi to vadilo. Pokaždé mi bylo/je nepříjemné, když si píše s některou z nich. Nedej bože, když si jeden čas psal se svou bývalou přítelkyní (Mimochodem,to mi vážně normální nepřišlo. Co Vám?). Naštěstí tohle po nějakém čase vymizelo.
Až do minulého týdne byl tak nějak klid. Domnívala jsem se, že moje žárlivost je na ústupu. Světe div se, bohužel není....

Minulý týden jsme se celkem nepěkně pohádali. Měli jsme jít na večeři, ale samozřejmě se nikam nešlo. On však zmizel z bytu, já si tedy šla také po svém. Druhý den mi bylo řečeno, že s dlouholetým kamarádem prolezli kde jakou hospodu A také zavítali na místní diskotéku. Můj přítel tvrdí, že tyto podniky nemusí a vlastně tam byl snad za celých 6 let podruhé.Ovšem na fotkách se ukázalo, že asi nebude až tak špatným tanečníkem, jak tvrdí. Samozřejmě kolem něj tančila (čti plazila/svíjela se) neznámá slečna. Jako vážení, to mě ale tak vytočilo!!! :D Když jsem tuto slečnu doma nepěkně nazvala, přítel mě osočil, že je to vážně hrozné, protože ona jen tančila a já jí takto ošklivě otituluji. Ovšem na otázku ,,Kdybych takhle tancovala kolem někoho já, nevadilo by ti to, když je to normální?" jsem dostala odpověď, že by mu to samozřejmě vadilo. Ohó takže ve finále vážně netancovala jako člověk, ale jako liána!

Já prostě nevim, asi jsem divná, jo asi jsem vážně divná, ale i kdybych byla bez přítele, tak netančím stylem - udělám si z chlapa tyč a budu se po něm plazit, protože podle mě je to děsně sexy. Mně to třeba přijde spíš hodně laciné a s kamarádkou se při pohledu na takové slečny docela slušně bavíme.

Po dalším týdnu jsme byli s přítelem na nákupu, kde potkal holku, s kterou si asi opravdu psal před 6 lety. Nepozdravili se, ale jakmile jsme přišli domů, už mu dorazila zpráva, zda to byl on a jestli si slečinku pamatuje. Ještě mu nezapomněla napsat, že je to fááákt trapas, protože byla v teplákách :D Pane bože, když bych potkala někoho, kdo se mi líbí, tak bych teda vážně neupozorňovala na to, že jsem byla v teplákách! :D Takže co? Se slečnou si vesele píše...
A mně to prostě vytáčí.

Nejsem jediná, kdo si na tohle stěžuje. Mám pocit, že chlapům tohle prostě dělá dobře - když je o ně zájem.
Samozřejmě příteli věřím, ale i přes to prostě žárlím. Nedokážu si to vysvětlit, prostě taková jsem :D

A jak to máte vy? :) Znáte "lék" na žárlivost?

Mějte se krásně!
Blanka