Ultra black dipliner od Dermacol

24. dubna 2015 v 10:31 | Blanka |  Nákupy + recenze
Ahoj všichni!

Tak jsem zase objevila Ameriku. Protože mám dohodnutý SWAP (až bude uskutečněný, tak snad mi bude dovoleno jej zveřejnit :)), tak jsem zavítala do drogérie, protože kosmetika je jednou z položek, která se má v balíčku objevit.

Netuším, proč tomu tak je, ale v každé drogerii mají jiný sortiment Dermacol a jiných značek. Tudíž to, pro co jsem zamířila samozřejmě neměli. Zaujala mě ale ,,zebrovaná" Dermacol řada, konkrétně mé oko uchvátily tekuté oční linky.


Tester samozřejmě k ničemu, totálně vyschlý. Doma jsem si tedy přeci jen maličko čárnula na ruku a přesně to jsem neměla dělat! Ty linky jsou naprosto, ale naprosto božíí! Nechala jsem je asi minutku zaschnout a vůbec nešly dolu! Drží celý den jako přibité. Podtrženo, sečteno, mám s největší pravděpodobností novou stálici.

Linka po mytí nádobí zůstala téměř netknutá

Pro mě jediná nevýhoda - nejsem zvyklá na tekuté linky, u kterých musí mít člověk dle mého názoru opravdu pevnou ruku. Tudíž mé líčení momentálně vypadá, jak když jsem s tím začala :D Nuže, co se dá dělat, trénik vše spraví.


Mějte se krásně!

Blanka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama