Dáváte si nějaká přiblblá předsevzetí?

6. ledna 2016 v 17:40 | Blanka |  O ničem a zároveň o všem
Ahoj všichni!

Máme tu další začátek roku a s ním jsou spojena trapná předsevzetí, která většina lidí plní tak měsíc, abych někomu nekřivdila.

Řešíte nějak Silvestra? Na mě posledních pár let vždy ke konci roku doléhá depka. Letos jsem vyhlásila, že neodpovídám na novoroční přání, protože kecy typu ,,Ať je tenhle rok lepší než ten předešlý....", když víte, že poslední roky díky zdravotnímu stavu Vašich příbuzných stojí za prd, prostě nesnášim. Vůbec vlastně nechápu, co by se mělo slavit. Jako že jsme přežili další rok? Aha...Takže pro nás jde o den jako téměř každý jiný, s tím rozdílem, že jsme si udělali chlebíčky :D

A co se týče těch předsevzetí...Byly doby, kdy si mé pubertální já dávalo předsevzetí typu ,,Letos už ale fakt zhubnu na 70kg" a jiné trapně podobné. Pak jsem s tím naštěstí na několik let zkoncovala a LETOS - letos je to jiný. Nechci tomu říkat předsevzetí, protože jsem se zařekla už v listopadu, ale tak přece jen bude letos něco jinak. Zařekla jsem se, že každý rok koupím minimálně jeden dárek ze Stromu splněných přání. O tomhle projektu jsem se dozvěděla náhodou, když mi kamarádka říkala, že byla v obchoďáku, kde viděla strom, kam děti z dětských domovů umístily svá přání Ježíškovi. Sama ale nebyla schopná něco najít, proto hned druhý den jsme do obchodu jely spolu. Splnily jsme dvě přání, z čehož jsem měla ohromnou radost. Jednak jsme koupily holčičce Bárbie veterinářku a jednomu chlapci tříkolku :) Ten pocit naplnění mě uspokojoval ještě dlouhou dobu.

Zjistila jsem, že projekt probíhá i na internetu, ale v tu dobu, kdy jsem se o něm dozvěděla již neprobíhal. Takže každý rok od 11.11. do 12.12. probíhá na webovce, kterou jsem hodila o kousek výš, Strom splněných přání. Projekt mě naprosto nadchl a podle mě má smysl. Výhodou webovky je, že dárky nemusíte sami hledat někde po krámě, jednoduše si vyberete, pro koho a za kolik chcete dárek zakoupit a pošlete korunky.

Takže já se nemůžu dočkat 11.11. (ha ha) a jsem zvědavá na přání dětí už teď :) A co vy? Máte pro letošek nějaké předsevzetí?

Náš domácí Silvestr

Strom splněných přání v obchoďáku

Mějte se krásně!

Blanka


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama