Březen 2016

30 dní cvičení s osobním trenérem Jakubem Bínou aneb nenechte se napálit jako já!

19. března 2016 v 9:46 | Blanka |  Nákupy + recenze
Ahoj všichni!

Tento článek nebude úplně obvyklá recenze či nákup. Každopádně kdo mě čte, tak asi ví, že vedu neustálý boj se svojí váhou. Na Stream.cz běží již několikátá řada pořadu Zpátky na vrchol. Cílem pořadu je zhubnout, zformovat tělo, naučit se správně jíst, apod. Trenérem je Jakub Bína, a proto když jsem zjistila, že by s ním měl být 30 denní program, nelenila jsem a DVD jsem objednala na Alza.cz.

Čekala jsem na něj poměrně dlouho, nejdříve bylo úplně vyprodané, poté mi z obchodu psali, že byla dodávka poškozená, tudíž jsem čekala další týden. Ve finále se dodání natáhlo asi na 3 týdny, ale ok, dejme tomu. Mezi tím jsem si akčně pořídila míč a gumu, protože tyto dvě pomůcky jsou přeci nezbytné pro cvičení s Jakubem.
Popis na Alze byl takový, že jde o skvělé cvičení, kde si můžete zvolit úroveň začátečník i pokročilý. Popravdě jsem si říkala, jak chtějí vše narvat do níže zmíněných 120 minut. Ano a přesně tady je zakopaný pes ...

Včera jsem si DVD k svému velkému zklamání vyzvedla. A víte co?
Žádných 30 dní, ani žádný začátečník či pokročilý!!! DVD obsahuje 5 videí po 20 minutách s tím, že jako začátečník cvičíte 2 dny, 1 den pauza, takto stále dokola. Jako pokročilý jedete ta samá videa, akorát všech 5 dní vkuse a poté až 2 dny volna. To je parádička ne? 5 videí za 400 Kč? Tak tady si někdo hodně dobře namastil kapsu.

Takže vlastně žádných 30 dní, ale 5 dní, které můžete točit donekonečně, protože víc z DVD prostě nevytlačíte :D Kdo by ale koupil 5 dní s osobním trenérem, že? :D

Ještě ke všemu cviky opravdu pro začátečníky nejsou, takže jdu DVD vrátit a budu cvičit spíš vyloženě podle pořadu Zpátky na vrchol.

Pro pobavení : na Alze je popis DVD následující ,,Den po dni Vás na specielním DVD provede třicetidenním cvičebním programem, během kterého si sami určíte podle pokročilosti a fyzických možností náročnost a četnost cvičení." AHA,AHA!!!


Na závěr chci jen říct, že touto recenzí nechci nijak poškodit Jakuba, ale tohle mi přijde jednoduše jako klamavá reklama. Stačilo to, co je psáno v zadní části, dát do popisku u koupě či nedat DVD název ,,30 dní..." ,když o 30 dní vlastně vůbec nejde, toť vše.

Mějte se krásně!
Blanka